• Tomasz Budzyński

Sesja narzeczeńska Oli i Bartka

Sesja plenerowa · Gdańsk

On location shooting · Gdańsk · Poland


Kiedy Ola zadzwoniła do mnie siedem miesięcy wcześniej, wystarczyła praktycznie krótka rozmowa. Chodziło o sesję ślubną, która miała się odbyć pod koniec września. Nie często się tak zdarza, że klient jest niemal od razu zdecydowany - tak było w tym przypadku - bardzo szybka i sprawna decyzja. Podobnie, jak się potem okazało, miały się wszystkie pozostałe sprawy - uroczy, niezwykle sprawnie zorganizowani młodzi ludzie.

Na trzy miesiące przed ich najważniejszym dniem, spotkaliśmy się w Gdańsku - przede wszystkim po to, aby się wzajemnie poznać - to znakomicie pomaga później w realizacji sesji zdjęciowych, kiedy obie strony się już choć trochę znają. Bardzo niespiesznie, popijając kawę, rozmawialiśmy sobie o ich marzeniach co do 'tego' dnia, planach, pomysłach, oczekiwaniach i tym co dla nich obojga ważne w fotografii, którą miałem dla nich realizować.

Nasze spotkanie zakończyliśmy krótką sesją plenerową - świetny sposób, aby jak najwcześniej oswoić się z obecnością fotografa z obiektywem wycelowanym prosto w parę. Obejrzenie przykładowych zdjęć jakie powstają już nawet przy takiej okazji, zdecydowanie wpływa do budowę pozytywnych odczuć i zaufanie względem fotografa.

A powstałe zdjęcia.. można na przykład wykorzystać jako miły dodatek do zaproszeń ślubnych ;)#sesjanarzeczenska #sesjaslubna #plenerslubny #gdańsk #narzeczeni #fotosceny #sukniaslubna #bridetobe #groomtobe #engagement #weddingphotography #weddingportraits #coupleportraits #destinationweddingphotographer #weddingphotographer #elopement #elopementphotographer #weddingblog


18 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie