Oferta Ślubna

fotosceny

Pakiety i opcje

Pakiet A

ceremonia ślubna, przyjęcie weselne

     7 godzin fotoreportażu

 200 zdjęć po profesjonalnej edycji

Pakiet B

ceremonia ślubna, przyjęcie weselne

  10 godzin fotoreportażu

300 zdjęć po profesjonalnej edycji

opcja 1

3 godzinna sesja

narzeczeńska

opcja 2

5 godzinna sesja

plenerowa

opcja 3

fotoalbum/

fotoksiążka

Pakiet C

przygotowania, ceremonia ślubna,przyję-

cie weselne, krótka sesja w dniu ślubu

  12 godzin fotoreportażu

400 zdjęć po profesjonalnej edycji

opcja 4

prezentacja multimedialna

Pytania i odpowiedzi

 

Jak kalkulowany jest koszt usługi?

Na koszt usługi składa się czas trwania reportażu/sesji oraz liczba zrealizowanych zdjęć, które po profesjonalnej edycji przekazywane są klientowi. Dodatkowe - opcjonalne koszty, to przygotowanie fotoksiążki/fotoalbumu i/lub prezentacji multimedialnej, zawierających wybrane zdjęcia.

Czy wymagane jest podpisanie umowy, jakie są terminy i struktura płatności?

Tak, umowa jest wymagana - dla komfortu obu stron oraz umożliwienia w pełni profesjonalnej realizacji usługi. Umowa jednoznacznie podsumowuje w jednym miejscu wszelkie ustalenia zakresu, szczegółów  miejsc, dat, godzin, kontaktów oraz wszystkich dodatkowych ustaleń.
W momencie podpisywania umowy wymagana jest zaliczka w wysokości 20% kosztów całej usługi, 40% jest płatne w terminie 7 dni od ceremonii ślubu, pozostałe 40% po przekazaniu klientowi gotowych produktów.

Czy wymagane jest wcześniejsze spotkanie z fotografem?

Zdecydowanie warto :) To najlepsza okazja do wzajemnego poznania się, omówienia wszelkich szczegółów, oczekiwań i możliwości, zapoznania się bezpośrednio z portfolio, stylem, osobowością fotografa, przedstawienia swoich pomysłów, omówienie scenariuszy. Fotograf będzie Wam towarzyszył przez kilka - kilkanaście najważniejszych godzin Waszego życia - budowa ciepłych i efektywnych relacji od samego początku, jest zdecydowanie istotna.

W jakim terminie klient otrzymuje zdjęcia?

W terminie 1-2 tygodnie od realizacji sesji, wykonany materiał przekazuję klientowi w celu wyboru zdjęć najlepszych, które będą poddane fotoedycji. Po otrzymaniu potwierdzonego wyboru, gotowe, wyedytowane zdjęcia, przekazuję w terminie 1-1,5 miesiąca.

W jakim formacie/nośniku klient otrzymuje zdjęcia?

W podstawowej wersji, wszystkie gotowe zdjęcia przekazuję w postaci elektronicznej - na nośniku pendrive (np. z grawerunkiem imion i daty uroczystości), umieszczonym w eleganckim etui, ze specjalnie zaprojektowanymi, dedykowanymi foto-okładkami. Zdjęcia przekazuję w formacie JPG, w dwóch rozdzielczościach - pełnej oraz pomniejszonej do rozmiarów najlepiej nadających się do oglądania na urządzeniach multimedialnych (ekran komputera, tablet, komórka, telewizor), bądź umieszczania w internecie.

Nośnik pendrive jest zawarty w cenie usługi. Dodatkową opcją jest możliwość realizacji fotoksiążki/fotoalbumu oraz prezentacji multimedialnej, zawierających wybrane zdjęcia.

Na życzenie, wybrane zdjęcia udostępniam bezpłatnie jako galerię internetową w 'Strefie Klienta' na niniejszym portalu. Dostęp do galerii chroniony jest hasłem.

W jakim zakresie edytowane są zdjęcia?

Wszystkie zdjęcia, wstępnie koryguję w zakresie podstawowym (balans bieli, poziom ekspozycji, kontrast, nasycenie) i przekazuję klientowi do wyboru zdjęć najlepszych. Te z kolei poddaję dodatkowej profesjonalnej obróbce fotograficznej uwzględniającej wszystkie zasadnicze parametry obrazu - przede wszystkim: wyostrzanie, rozmywanie, odszumianie, wyrównanie/wzmocnienie tonalności, kadrowanie, lokalne rozjaśnienia/przyciemnienia, usuwanie drobnych artefaktów, retusz twarzy przy portretach, 'otwieranie' zamkniętych oczu, wzmocnienie klimatu zdjęcia, tworzenie alternatywnych wersji kolorystycznych - zdjęć w sepii, czarno-białych, usuwanie wad optycznych obiektywu - aberracji chromatycznych i zniekształceń optycznych, itp. Na życzenie realizuję także prace z zakresu fotomontażu, np. usunięcie przypadkowego przedmiotu bądź osoby z kadru.

W jakich miejscach realizowane są sesje?

Sesje zdjęciowe, zarówno fotoreportaż z uroczystości jak i sesje plenerowe, realizuję w całym kraju oraz za granicą - praktycznie w dowolnym miejscu. Jestem otwarty na każdy pomysł :)