top of page
Kontakt
Tomasz Budzyński Fistag fotograf profesjonalny

Porozmawiajmy

Tomasz Budzyński

(+48) 604 566 606

tbudzynski@wp.eu

Udało się! Wiadomość dotarła.

  • Instagram
  • Facebook
O mnie

O mnie

Fotosceny łączą moją pasję do fotografii z pracą zawodową. Interesuje mnie niemal każda dziedzina, wykonuję zarówno fotografię reklamową jak i komercyjną, biznesową i na użytek prywatny. W moim portfolio znajdziecie wybrane przykłady zrealizowanych sesji w takich specjalizacjach jak fotografia portretowa, wizerunek biznesowy, portrety rodzinne, portrety beauty, fotografia fashion i lifestyle, wydarzenia korporacyjne, eventy, wyjazdy integracyjne, fotografia rodzinna - w tym chrzciny, komunie, rocznice, sesje ślubne, sesje narzeczeńskie, fotografia wnętrz i architektury, zdjęcia sferyczne 360x180, wirtualne wycieczki, fotografia produktowa i packshot (z uwzględnieniem focus stacking), fotografia kulinarna.

Każdy rodzaj fotografii ma swoje aspekty specyficzne i wymagania, a tak szeroki zakres oferowanych przeze mnie usług możliwy jest w oparciu o zdobyte wieloletnie doświadczenie. Często fotografowie ograniczają się wyłącznie do jednej dziedziny, oferując klientom usługi z bardzo wąskiego zakresu. Uzasadniają to tym, iż bardzo wąską specjalizacją osiągają wysoki poziom jakości. Mój punkt widzenia jest zgoła inny - uważam, że im większe doświadczenie, im szersze pole w którym się działa, tym większe horyzonty zyskuje fotograf w zakresie wykorzystania światła, kompozycji, różnych technik i rozwiązań. Daje mi to ogromną swobodę w dostosowaniu oferty do indywidualnych potrzeb każdego klienta, niezależnie, czy jest nim mała firma, duża korporacja czy klient prywatny, pozwalając na bardzo dużą kreatywność i wykorzystanie w pełni całego mojego potencjału. Dotyczy to nie tylko samego procesu fotografowania, ale również "post processingu" - czyli późniejszej obróbki zarejestrowanego materiału. Znając wiele różnych technik jestem w stanie poradzić sobie w każdej sytuacji i z każdym wyzwaniem.

Stosując różne rozwiązania dążę do tego, aby tworzone przeze mnie obrazy były oryginalne, indywidualne i nieszablonowe, spełniając z nadwyżką oczekiwania klientów.

Logo_circle_BIG_1000px_v6_300px.png
bottom of page