top of page

Jeśli poszukujesz fotografa ślubnego w Toskanii, potrafiącego w sposób naturalny i oryginalny zrealizować sesję ślubną, sesję narzeczeńską czy też fotoreportaż ślubny - zapraszam do kontaktu. Nazywam się Tomasz Budzyński, jestem profesjonalnym fotografem ślubnym w Fotosceny i z przyjemnością będę Wam towarzyszyć w toskańskim plenerze.

Chyba nie ma osoby, która nie słyszałaby by o tym jednym z najwspanialszych rejonów Włoch, z niewiarygodną liczbą zabytków architektury, malarstwa, rzeźby, zachwycającymi krajobrazami, fantastyczną kuchnią oraz doskonałymi winami. Toskania leży na południe od Bolonii, a na północ od Rzymu, nad Morzem Liguryjskim i Tyrreńskim. Należą do niej również Wyspy Toskańskie, wśród których najbardziej znane są Elba, Capraia i Giglio. Stolicą Toskanii jest Florencja, zaś cały region jest dosłownie usiany malowniczymi miastami i miasteczkami, wśród których najsłynniejsze są m.in. Siena, San Gimignano, Lukka, Pienza, Arezzo, Piza, Montepulciano, Grosseto, Volterra, Montalcino, Monteriggioni.

Dowiedz się więcej o mnie

Sesja ślubna w Toskanii, portret pary młodej w Maremma

Fotografia ślubna w Toskanii

Czas ślubu to zawsze czas szczególny emocjonalnie - czas miłości i wielkich wzruszeń. Toskania jest miejscem, które zapewnia idealne tło i wyjątkową atmosferę dla obu tych tych wydarzeń. Cyprysy, łagodne wzgórza, kręte drogi oraz cudowne toskańskie niebo to bardzo atrakcyjne fotograficznie tło. Chyba najbardziej charakterystyczny dla całej Toskanii obszar to Val d’Orcia na południu Toskanii, którego wygląd nie zmienił się od czasów renesansu, z najsłynniejszą chyba kapliczką Cappella di Vitaleta w okolicy Pienzy - ten rejon został wpisany na listę światowego dziedzictwa Unesco.

Cały rejon Toskanii usiany jest większymi i mniejszymi zabytkowymi miasteczkami, bardzo często położonymi na szczytach wzgórz. Nawet najmniejsze z nich pozwala zanurzyć się w romantycznych i fotogenicznych zaułkach, oferujące bogatą różnorodność doskonałych miejsc do robienia zdjęć sesji narzeczeńskich czy ślubnych.

Sesja ślubna  Toskanii - portret pary młodej we Florencji

Jest coś wyjątkowego w fotografii ślubnej w Toskanii. Dla tych, którzy chcą przekazać wielkie emocje poprzez obrazy, ten wspaniały zakątek Włoch zawsze oferuje niezwykłe możliwości. Zawsze odnajduję tu fantastyczne światło, pełne poezji i ciepła. Wierzę, że dla fotografa ślubnego Toskania jest niewyczerpanym źródłem bajecznych krajobrazów i urzekających widoków.
Bycie fotografem ślubnym w takich miastach jak Florencja, Piza, Montalcino, Volterra, Luca lub na pięknych terenach wiejskich pozwala na wykorzystanie autentycznych arcydzieł sztuki i architektury, które są rozsiane po całym obszarze, jako planów zdjęciowych. W fotografii ślubnej w Toskanii wszystko jest magiczne.

Jako fotograf ślubny  pracuję w Toskanii dla międzynarodowej klienteli, oferując wysoki profesjonalizm. Moje fotografie otrzymały doskonałe komentarze od moich klientów, a za portret ślubny zostałem nagrodzony prestiżowym wyróżnieniem Gold Winner w międzynarodowym konkursie fotografów w Tokyo International Foto Awards.

Jeśli szukacie fotografa do swojej sesji ślubnej w Toskanii, który biegle włada językiem angielskim i włoskiem, zna najnowsze trendy w fotografii i ma wyrafinowany międzynarodowy gust - z przyjemnością oddam do Waszej dyspozycji mój profesjonalizm.

Aby uzyskać więcej informacji na temat moich usług jako fotografa ślubnego w Toskanii, skontaktuj się ze mną teraz oraz obejrzyj moje zdjęcia ślubne w galerii.

Sesja ślubna  Toskanii - portret panny młodej przy Capella di Vitaleta

Reportaż ślubny w Toskanii

Tak naprawdę, nie jest dla mnie istotne czy na Waszym ślubie będzie 10 czy 400 gości, czy uroczystości odbędą się w wytwornym pałacu czy w wiejskiej zagrodzie - to na czym mi zależy to Wasze uczucia i możliwość fotografowania ich swobodnie, bez ograniczeń i skrępowania, tak jak ja fotografuję każdą chwilę swojego życia. Moja praca prowadzi mnie po całym kraju i często za granicę. Stymulujące jest dla mnie spotykanie ludzi z całego świata, z różnych kultur i tradycji.

Fotografia jest moją pasją, pracą i sztuką jednocześnie. Mój styl fotografowania jest mieszanką reportażu i kreatywnego portretu, pozwalając na uchwycenie całkowicie spontanicznych momentów, nadających sesji zdjęciowej niepowtarzalny narracyjny styl, jak również wykorzystując potencjał każdego miejsca i światła do stworzenie unikalnych, niepowtarzalnych obrazów.

Sesja ślubna we Florencji - portret pary młodej w Toskanii
Kolaż portretów ślubnych - zdjęcia ślubne z sesji ślubnych w Toskanii - Fotosceny

Wasze sesje ślubne i narzeczeńskie
w Toskanii, we Florencji i innych miastach

Więcej pełnych historii ślubnych znajdziecie na Blogu

Moja filozofia jako fotografa ślubnego opiera się na znalezieniu idealnego ujęcia najpiękniejszych momentów w Waszym życiu. Moją misją jest uchwycenie emocji i spontanicznych scen w fotoreporterskim stylu, z zachowaniem dyskrecji i profesjonalizmu podczas całego wydarzenia. Z twórczą duszą i dbałością o szczegóły łączy w swojej pracy polot, technikę i szybkość. Jeśli szukacie fotografa, który potrafi uchwycić każdą chwilę spontaniczności i emocji, ale równie dobrze radzi sobie z pozowanym stylem fotografowania, którego integralną częścią jest kolor i kompozycja - zapraszam Was do skorzystania z mojej oferty.

Sesja ślubna w Toskanii - portret panny młodej i pana młodego w Pitigliano
bottom of page