top of page

Fotografia  ciążowa

sesjE fotografii brzuszkowej

fotosceny

Portrety ciążowe · sesja brzuszkowa w domu, w plenerze, w studio

Sesja ciążowa to fantastyczna pamiątka dla kobiety w cudownym czasie, jakim bez wątpienia jest okres ciąży. Zdjęcia wykonane przez fotografa z doświadczeniem w fotografii ciążowej, mającego odpowiednie podejście do modelki, na pewno będą cudowną pamiątką z okresu ciąży również dla przyszłego ojca, dla dziecka, które ma się narodzić, dla dziadków i całej rodziny. Dla mnie fotografia ciążowa to jedna z pasji, dlatego staram się oddać wszystkie piękne emocje, jakie towarzyszą oczekiwaniu na narodziny dziecka.

Portret ciążowy by Fotosceny

Zazwyczaj sesje fotografii ciążowej trwają około 3 godzin - co jest czasem bardzo komfortowym, jednakże czas trwania może być dowolny i w szczególności możliwe jest wykonanie także króciutkiej 1 godzinnej sesji. Przed każdą sesją zdjęciową staram się umówić na spotkanie bezpośrednie, aby poznać się wzajemnie, wysłuchać dokładnie oczekiwań, upodobań, pomysłów na zdjęcia, porozmawiać o możliwościach i utworzyć plan naszej sesji brzuszkowej. Bardzo często już podczas samej sesji wpadają nam dodatkowe pomysły, dużo improwizujemy, dzięki czemu realizowane fotografie stają się bardziej naturalne i oryginalne. Bardzo dbam o to, aby nasza praca na planie była jak najbardziej komfortowa, odbywała się w dobrej temperaturze i jeśli trzeba robimy krótkie przerwy, podczas których między innymi zerkamy na to co zostało już wykonane. Atmosfera naszego fotograficznego spotkania jest zawsze bardzo miła, radosna - staram się, aby nasze spotkanie było miłą zabawą, z której jednocześnie powstaną piękne ujęcia.

Po realizacji sesji, w ciągu trzech dni udostępniam prywatną galerię internetową ze zrealizowanymi zdjęciami - w celu wyboru zdjęć najlepszych, które w następnej kolejności poddaję obróbce. Gotowe zdjęcia przekazuję jako pliki cyfrowe w formacie JPG, na nośniku pendrive w eleganckim fotograficznym etui. Do tego zakresu zawsze możliwe są dodatkowe opcje wydruku zdjęć w postaci foto-książki, foto-albumu, większego zdjęcia w postaci foto-obrazu do powieszenia na ścianie bądź po prostu wydrukowanych odbitek.

Zapraszam do obejrzenia galerii przykładowych realizacji.

Jeśli spodobają się Wam moje zdjęcia - skontaktujcie się ze mną i zarezerwujcie termin już dzisiaj!  😊

bottom of page