top of page

Fotografia  beauty · fashion · lifestyle

zdjęcia do portfolio, katalogu, reklamy, lookbook

fotosceny

.

 Zapraszam do skorzystania z mojej oferty sesji beauty, fashion, lifestyle · realizacja w studio i w plenerze

Portret młodej dziewczyny w studio, Portret beauty by Fotosceny

Realizowane przeze mnie sesje mają na celu pokazanie piękna kobiecego ciała.  W fotografii beauty zdjęcia ukierunkowane są głównie na ukazanie twarzy modelki z bliska, która jest tutaj w centrum uwagi. Realizowane są tak, aby widać było dokładnie make-up i fryzurę, które wraz z bardzo dokładnie dobranym oświetleniem wpływają na wygląd i atrakcyjność obrazu. Zdjęcia te, w odróżnieniu od zwykłych zdjęć portretowych, ukazują fotografowane osoby bardziej w sposób wyidealizowany, wymarzony, w taki jak chciałyby wyglądać. W związku z tym zarejestrowane zdjęcia poddawane są bardzo dokładnemu retuszowi, który ma na celu usunięcie wszelkich niedoskonałości wyglądu i tym samym - podkreślenie urody.

Portret młodej dziewczyny w plenerze, Portret beauty by Fotosceny

Fotografia fashion, to głównie fotografia odzieży oraz dodatkowych elementów jak np. okulary czy torebka, gdzie nieodzownym elementem jest uroda modelki. Podobnie jak przy fotografii beauty, tu również kluczowe znaczenie ma odpowiednie przygotowanie wyglądu modelki podkreślający kobiecy seksapil tak, aby tworzony obraz był maksymalnie atrakcyjny w odbiorze i przekonujący oglądającego do reklamowanego produktu.

Portret młodej dziewczyny w kawiarni, Portret beauty by Fotosceny

Fotografia lifestylowa łączy w sobie wiele różnych typów fotografii i jednym z kluczowych ich rodzajów jest tu fotografia reportażowa. Tego typu fotografia koncentruje się na ukazaniu ludzi w ich codziennym życiu, uwzględniając ich emocje i nastroje. Tworzone w ten sposób zdjęcia opowiada pewną historię. Niebanalną rolę odgrywają przy tym detale - często drobny fragment fotografowanej osoby, czy przedmiotu przekazuje więcej informacji, niż pełny kadr z całą postacią. Zbliżenie do obiektu pozwala pokazać jego naturę, strukturę, kolor, czy jakiś unikatowy szczegół.

bottom of page