top of page

Profesjonalna fotografia biznesowa i korporacyjna

profesjonalne sesje fotografii biznesowej · zdjęcia pracowników firmy przy pracy

fotosceny

Każda firma to przede wszystkim ludzie, współpracując ze sobą, zorganizowanych w zespoły zadaniowe połączone jednym wspólnym celem. Zdjęcia grupowe pracowników to z jednej strony sposób na mocniejszą integrację całego zespołu, z drugiej - znakomity materiał dla celów wizerunkowych firmy. 

Profesjonalne fotografie grupowe pracowników pojawiające się w komunikacji wewnętrznej powodują, że przestajemy być anonimowi w organizacji, a wykonane w ramach integracji zespołu zdjęcia grupowe mogą w przyszłości stać się częścią historii firmy, z której będziecie dumni.

 

Jestem fotografem posiadającym szeroką wiedzę i doświadczenie, zarówno w zakresie portretów biznesowych, zdjęć grupowych, fotografii ukazującej wnętrze firmy i pracowników przy pracy, jak również wszelkiego rodzaju fotoreportaży z eventów firmowych, spotkań, szkoleń, konferencji, wyjazdów integracyjnych. Realizuję fotograficzne sesje wizerunkowe dla firm i organizacji. Dedykowane i dopasowane do indywidualnych potrzeb, w atrakcyjny sposób prezentujące obszar działalności, reklamujące markę oraz środowisko pracy, umiejętność pracy zespołowej i kulturę firmy. Prezentowanie wewnętrznego obrazu firmy, stanowi jeden z najsilniejszych elementów budujących zaufanie u klientów, pozwalając jednocześnie najbardziej odróżnić się od konkurencji.

Zapraszam do obejrzenia przykładowych realizacji oraz do kontaktu i skorzystania z mojej oferty fotografii biznesowej i korporacyjnej.

bottom of page