top of page

Fotografia wydarzeń i eventów firmowych

fotoreportaż ze spotkań firmowych, eventów, konferencji, zawodów, konkursów, targów, bankietów

fotosceny

Fotorelacje z wydarzeń · impreza · event · spotkanie · integracja · konferencja · targi · bankiet

Zajmuję się profesjonalną dokumentacją zdjęciową wydarzeń o różnym charakterze. Reportaż zdjęciowy jest wartościową pamiątką dla uczestników wydarzenia, jak również może stanowić świetne narzędzie promocyjne firmy, gotowe do umieszczenia chociażby na stronie www. Każde wydarzenie ma swoją specyfikę, unikalny klimat i rządzi się swoimi prawami, dlatego szczególnie istotne jest, aby fotograf posiadał wszechstronne umiejętności i szerokie doświadczenie z różnego rodzaju imprez, poparte odpowiednim portfolio. Bardzo ważny jest jego styl oraz umiejętności radzenia sobie w różnych okolicznościach oświetlenia, geometrii przestrzeni, w którym wydarzenie się odbywa czy też dynamiki sceny (ruchu). To wszystko jest kluczowe dla oddania naturalnego charakteru i klimatu wydarzenia.

Fotografia wydarzeń i eventów firmowych by Fotosceny

Fotograf musi umieć dostosować się do wymagań organizatora - w wydarzeniach o charakterze formalnym lub kameralnym, musi działać w sposób subtelny i być niezauważalnym podczas swojej pracy, aby nie przeszkadzać i nie absorbować uwagi swoją osobą czy sprzętem. W przypadku imprez o charakterze luźnym, jak zabawy czy eventy firmowe, fotograf bardzo często powinien być po części wręcz animatorem wydarzenia w obrębie swojej pracy i angażować uczestników do pozowania przy zdjęciach, powinien emanować empatią stwarzając ciepły klimat zaufania i być gotowym na interakcję - dzięki temu nikt nie będzie się czuć skrępowany i  każdy będzie chciał mieć zdjęcie, pozując w sposób naturalny.

Zapraszam do obejrzenia mojego portfolio z przykładowymi realizacjami, oraz do kontaktu i skorzystania z mojej oferty fotografii eventowej.

bottom of page