top of page

Fotografia noworodkowa

Sesje fotografii noworodków i maluszków w domu i w studio

fotosceny

W trakcie gdy Wasz maluszek jest jeszcze w drodze, warto pomyśleć o zaplanowaniu sesji noworodkowej. Jest to piękna pamiątka z pierwszych dni życia maluszka - na przyszłość dla samego dziecka i jego rodziców. Wspaniale jest też móc na bieżąco pokazać zdjęcia  dziadkom, dalszym członkom rodziny, wysyłając zdjęcia w postaci cyfrowej mailem, udostępniając na stronie internetowej lub poprzez inne media. Wspaniale jest też móc wziąć do ręki zdjęcia wydrukowane, czy to w postaci odbitek, czy też fotoksiążek czy fotoalbumów.

Fotografia noworodka - rączka dziecka na ręce mamy

Fotografia noworodków to baśniowy świat, w tym wieku dzieci zmieniają się najszybciej. W ciągu pierwszych 5-10 dni życia, głównie śpią i łatwo jest wtedy je odpowiednio ułożyć do zdjęcia. W tym okresie dzieciątko pamięta jeszcze pozycję embrionalną, w którą układał się w brzuchu mamy Po kilkunastu dniach maluszki już otwierają oczka, zaczynają reagować i jest to również piękny czas na upamiętnienie ich uroczych minek i spojrzeń, ich pierwszych relacji z rodzicami.

Sesje noworodkowe wykonuję najczęściej u klienta w domu, w naturalnym miejscu maluszka, w którym spędza czas od pierwszych swoich dni.. W trakcie sesji wykonuję zarówno fotografie samego dziecka jak i ujęcia z rodzicami i z ewentualnym rodzeństwem. Na sesję przeznaczam tyle czasu, aby przebiegła ona komfortowo zwłaszcza dla maluszka. Jeśli pojawia się okres karmienia lub snu, również ten czas wykorzystuję rejestrując urocze scenki.

Zapraszam do obejrzenia galerii przykładowych realizacji.

Jeśli spodobają się Wam moje zdjęcia - skontaktujcie się ze mną i zarezerwujcie termin już dzisiaj!  😊

bottom of page