top of page

Fotograf rodzinny Warszawa

sesja  fotografii rodzinnej, fotoreportaż z chrztu, z komunii, z uroczystości rodzinnych, z balu, ze studniówki

fotosceny

 Chrzest i pierwsza komunia święta należą do tych uroczystości kościelnych, które mają szczególnie głęboki wymiar duchowy. Jest to wielkie przeżycie zarówno dla samego dziecka, jak i całej jego rodziny — rodziców, dziadków oraz rodziców chrzestnych. To, co szczególnie istotne podczas rodzinnej sesji zdjęciowej, to umiejętność uchwycenia przez fotografa uczuć, sposobu, w jaki uroczystość jest przeżywana przez dziecko, a także przez jego rodzinę. To połączenie fotoreportażu ukazującego różne momenty z samej ceremonii i spotkania rodzinnego z portretami osób biorących w wydarzeniu udział. Sesja zdjęciowa tego rodzaju łączy powagę oraz doniosłość odbywającej się uroczystości z radością i wzruszeniem jej uczestników, oddając ciepłą, rodzinną atmosferę.

Przygotowania do chrzcin - portret dziecka - Fotograf rodzinny Warszawa

Rodzinna sesja zdjęciowa w Warszawie
 

Zapraszam do skorzystania z mojej propozycji fotografii okolicznościowej z wydarzeń rodzinnych. Ofertę sesji zdjęciowych w Warszawie lub okolicach dostosowuję zawsze do indywidualnych potrzeb Klienta — cena fotoreportażu jest zależna od wybranego zakresu, który najczęściej obejmuje przygotowania do ceremonii, uroczystość w kościele, spotkanie/przyjęcie rodzinne, krótką sesję plenerową z portretami pojedynczymi oraz grupowymi.
 

Przygotowane, starannie obrobione fotografie z rodzinnej sesji zdjęciowej przekazuję w formie cyfrowej, zaś oferta może być rozszerzona o wykonanie wysokiej jakości fotoalbumów, fotoksiążek lub wydruków odbitek, które będą stanowić wspaniałą pamiątkę dla uczestników uroczystości. Zapraszam!

Zapraszam do obejrzenia galerii przykładowych realizacji.

Jeśli spodobają się Wam moje zdjęcia - skontaktujcie się ze mną i zarezerwujcie termin już dzisiaj!  😊

Sesja zdjęciowa rodzinna Warszawa

bottom of page