top of page

Portret  rodzinny i dziecięcy

fotografia  portretowa · fotografia rodzinna · fotografia dzieci

fotosceny

Portrety rodzinne · sesje fotograficzne w domu, w plenerze i w studio · portrety dzieci i dorosłych · zdjęcia okolicznościowe

Z przyjemnością wykonam dla Waszej rodziny naturalną, lifestylową, dedykowaną sesję, z której zdjęcia będą wspaniałą pamiątką na całe życie. Zatrzymuję w obrazach Wasze emocje, Waszą radość i uśmiech. Z rodzicami, z dziećmi, z dziadkami, z dalszą rodziną, z przyjaciółmi.. wspaniale móc sięgnąć w dowolnym momencie czasu po album, fotoksiążkę czy choćby zwykłe odbitki, aby móc odbyć wspaniałą podróż w czasie.

Fotografia rodzinna - by Fotosceny

Sesja zdjęciowa realizowana u Was w domu pozwala uchwycić Waszą codzienność, w miejscu gdzie czujecie się najlepiej, najbezpieczniej i komfortowo. Czy to podczas zwykłych domowych czynności, zabaw dzieci w ich domowym zaciszu - w najbardziej naturalnych sytuacjach i pozach, czy też pozując lekko, swobodnie do zdjęć.

Sesja realizowana w plenerze ma najczęściej formę spaceru w wybranym przez Was urokliwym miejscu lub też np. może mieć formę małego pikniku. Pozwala wykorzystać naturalne światło, a ściana zieleni, niebo, jezioro czy rzeka są dodatkowo wyśmienitym tłem  do sceny. Wiatr i promienie słońca dodają dynamiki i faktury obrazom, a otwarta przestrzeń pozwala uchwycić ruch dzieci i stwarza dodatkowe warunki do zabaw i śmiechu.

Obejrzyjcie i przeczytajcie 😊  Na moim blogu zamieszczam dwie pełne relacje ze zrealizowanych sesji rodzinnych.

Zapraszam Was do obejrzenia galerii przykładowych realizacji.

Jeśli spodobają się Wam moje zdjęcia - skontaktujcie się ze mną i zarezerwujcie termin już dzisiaj!  😊

bottom of page