top of page
  • Zdjęcie autoraTomasz Budzyński · Fotosceny

Sesja fotografii brzuszkowej w studio

Fotografia rodzinna, sesje ciążowe · Fotosceny


Bardzo oryginalna i niepowtarzalna sesja.. Kiedy Dominika i Adam, których znam z poprzedniej sesji ślubnej, zadzwonili do mnie z propozycją realizacji dla nich podwójnej sesji ciążowej, pomyślałem, że szykuje się coś wyjątkowego. Zwłaszcza, że drugą parą miała być jej siostra z mężem, do tego obie piękne dziewczyny bardzo zbliżone do siebie pod względem urody.

Na zewnątrz pogoda jeszcze praktycznie zimowa, w końcu to połowa marca, więc na sesję plenerową praktycznie nie można liczyć - decydujemy się na sesję w studio. Obie pary pełne humoru humorach, bardzo pozytywni ludzie, ze świetnym poczuciem humoru, więc zabawy na planie było co nie miara. Wszyscy przygotowali się świetnie, ale zdecydowana dozą była improwizacja.

Jako, że to druga sesja Dominiki i Adama, do tego ściśle rodzinna, siłą rzeczy nasunął mi się pomysł, aby realizować przy tej okazji fotografię typu "zdjęcie na zdjęciu" - na jednym z ujęć, oboje trzymają więc jedno ze swoich ulubionych zdjęć z pleneru ślubnego. Mam nadzieję, że kolejna sesja z wyczekiwaną przez nich Różą, będzie okazją do kolejnego ujęcia, na którym trzymają poniższe zdjęcie.. i tak dalej i tak dalej.. ;)39 wyświetleń0 komentarzy

Powiązane posty

Zobacz wszystkie

Comments


Komentarz oczekuje na moderację

bottom of page