Fotografia chrztu i komunii · fotografia okolicznościowa

sesja  fotografii rodzinnej, fotoreportaż z chrztu, z komunii, z uroczystości rodzinnych, z balu, ze studniówki

fotosceny

 Chrzest i pierwsza komunia święta należą do tych uroczystości kościelnych, które posiadają szczególnie głęboki wymiar duchowy. Jest to wielkie przeżycie zarówno dla samego dziecka jak i całego jego rodziny - rodziców, dziadków i rodziców chrzestnych. To co szczególnie istotne w tego rodzaju fotografii to umiejętność uchwycenia uczuć i emocji, sposobu w jaki uroczystość jest przeżywana przez dziecko oraz przez jego jego rodzinę. Jest to połączenie fotoreportażu ukazującego różne momenty z samej ceremonii i spotkania rodzinnego, z portretami osób biorących w wydarzeniu udział. Połączenie powagi i doniosłości odbywającej się ceremonii z radością i wzruszeniem jej uczestników, oddaniem ciepłej, rodzinnej atmosfery.

DSC_0123-Edit.jpg

Zapraszam do skorzystania z mojej oferty fotografii okolicznościowej z wydarzeń rodzinnych. Ofertę dostosowuję zawsze do indywidualnych potrzeb klienta - cena fotoreportażu jest zależna od wybranego zakresu, który najczęściej obejmuje przygotowania do ceremonii, ceremonię w kościele, spotkanie/przyjęcie rodzinny, krótką sesję plenerową z portretami pojedynczymi oraz grupowymi.

Przygotowane, starannie obrobione zdjęcia przekazuję w formie cyfrowej, zaś oferta może być rozszerzona o przygotowanie wysokiej jakości fotoalbumów, fotoksiążek lub wydruków odbitek, które będą stanowić wspaniałą pamiątkę dla uczestników uroczystości.

Zapraszam do obejrzenia galerii przykładowych realizacji.

Jeśli spodobają się Wam moje zdjęcia - skontaktujcie się ze mną i zarezerwujcie termin już dzisiaj!  😊