top of page

Fotografia  sferyczna 360x180° i wirtualne spacery

panoramy 360 x 180° stopni oraz wirtualne spacery - architektura, wnętrza obiektów, tereny zielone

fotosceny

Fotografia sferyczna - panorama 360x180 - przestrzeń miejska w Warszawie
English-01 SV Trusted.png
SVtrusted-PL-01 TB.png

Zdjęcia w formie panoram 360x180 stopni to doskonały sposób na zaprezentowanie praktycznie dowolnego miejsca w oryginalny i niepowtarzalny sposób. Technologia zdjęć sferycznych, w przeciwieństwie do tradycyjnych zdjęć płaskich, pozwala widzowi na dokładne i wierne obejrzenie danego miejsca w taki sposób, jakby się w tym miejscu bezpośrednio znajdował - umożliwiając dowolnie rozglądanie się dookoła w zakresie 360x180 stopni. Nie jest to więc jeden, pojedynczy kadr, ale rodzaj trójwymiarowego wirtualnego środowiska, w którym widz może spoglądać w dowolnym wybranym przez siebie kierunku. 

Moja oferta obejmuje zarówno wykonanie pojedynczych panoram sferycznych, jak i opartych o nie wirtualnych wycieczek składających się z kilku lub kilkunastu zdjęć panoramicznych złożonych w jedną spójną całość. 

TrustedProBadge_Polish_Landscape_P-1024x
TB_DSC_2706_cr_trusted_500.jpg

Dzięki umiejętnościom technicznym, dużemu doświadczeniu, profesjonalnemu sprzętowi fotograficznemu i dedykowanemu oprogramowaniu, realizuję zdjęcia sferyczne najwyższej jakości o bardzo wysokiej szczegółowości. W procesie rejestracji obrazów wykorzystuję m.in. technikę bracketingu, umożliwiającą uzyskanie wynikowego obrazu w jakości HDR (wysokiej tonalności). Dzięki temu oferuję realizację panoram w dowolnym miejscu, niezależnie od zastanych warunków oświetlenia. Finalnym produktem, który przekazuję klientowi jest w przypadku zdjęć sferycznych pojedynczy plik graficzny, gotowy do umieszczenia na stronie internetowej lub w np. dedykowanym portalu jak Facebook. W przypadku wirtualnych wycieczek jest to gotowe środowisko HTML z plikami graficznymi, które wystarczy zaimplementować na swojej stronie internetowej. Jest to środowisko zoptymalizowane pod kątem wydajności i jakości, dostosowane do oglądania wirtualnych wycieczek na wszelkiego rodzaju urządzeniach - od komputerów stacjonarnych, poprzez tablety, po telefony komórkowe.

Zapraszam do zapoznania się z głównymi informacjami umieszczonymi w sekcji pytań i odpowiedzi.

Do kogo skierowana jest oferta?

Oferta zarówno pojedynczych zdjęć sferycznych jak i wirtualnych wycieczek złożonych z panoram ma ogromne zastosowanie - praktycznie w każdej przestrzeni, czy to wewnątrz obiektów czy na zewnątrz, w przestrzeni miejskiej jak i terenach zielonych - technologia zdjęć sferycznych pozwala na bardzo atrakcyjne i dokładne zobrazowanie przestrzeni dla potencjalnego widza. Przygotowane w ten sposób produkty można oglądać zarówno na ekranach różnych urządzeń, jak również oglądając obrazy przez wirtualne okulary, co jest szczególnie atrakcyjne i pozwala widzowi na doznania wzrokowe porównywalne z tymi, jak by sam znajdował się w danej przestrzeni.

 

Przykładami zastosowań są:

Branża gastronomiczna

wnętrza restauracji, barów, różnego typu lokali, ogródków

Branża hotelarska i wypoczynkowa

prezentacja wnętrz hotelowych, powierzchni publicznych, pokoi dla gości, restauracji, sal konferencyjnych, siłowni

Obiekty kultury i sztuki

prezentacja wnętrz muzeów z ekspozycją obrazów, rzeźb i innych dzieł sztuki

Deweloperzy
prezentacja nowo wybudowanych budynków mieszkalnych i usługowych, przestrzeni publicznej

Gminy, miasta

prezentacja przestrzeni miejskiej, ulic, budynków, parków, obiektów publicznych

Turystyka

reklama atrakcji turystycznych: zabytków, parków rozrywki

Prywatne osoby

wnętrza obiektów na sprzedaż - mieszkań, apartamentów, domów, ogrodów

Branża usługowa

prezentacja wnętrz galerii handlowych, sklepów, punktów usługowych

Przykładowe interaktywnych realizacji wirtualnych spacerów

bottom of page