Fotoprodukty

fotoalbum / fotoksiążka / dreambook / foliobox / walldecor /odbitki

Efektem realizacji sesji fotograficznych jest materiał cyfrowy, który w obecnych czasach pozwala na bardzo efektywną prezentację zdjęć, praktycznie na dowolnych urządzeniach elektronicznych, a wykorzystując internet - w dowolnym czasie i dowolnym miejscu udostępnić dla zainteresowanych osób.

Jednakże chyba nic tak na prawdę nie zastąpi przyjemności dotykania, wzięcia w dłonie czegoś, co nie jest tylko wirtualne, co istnieje fizycznie i ma bezpośredni, wręcz namacalny związek z tymi pięknymi chwilami jakie przeżywamy.

Współczesne technologie drukarskie pozwalają na produkcję bardzo wysokiej jakości produktów fotograficznych, odznaczających się świetnym odzwierciedleniem kolorów oraz odpornością na upływ czasu. Oferta dostępnych produktów jest bardzo bogata i pozwala dopasować ich rodzaje i parametry do indywidualnych potrzeb i upodobań klienta.

Współpracując z najlepszymi producentami na rynku oferuję Wam przygotowanie profesjonalnych, wysokiej klasy foto-produktów opartych na zrealizowanym przeze mnie materiale cyfrowym. Od foto-albumów, foto-książek, poprzez bogatą gamę odmian fotoobrazów, po odbitki, eleganckie opakowania oraz nośniki danych.

Przykładowe realizacje wraz z ekspozycją

Przykłady zrealizowanych projektów

( po wejściu w projekt dostępna cała zawartość )