TB_DSC_2706_cr2.jpg

Tomasz Budzyński

Sześć lat temu stworzyłem fotosceny  z myślą o rejestracji tych najbardziej energetycznych emocjonalnie i optymistycznych momentów jakie czekają w życiu. Moje zamiłowania i pasje związane z podróżami, obrazem i dźwiękiem, towarzyszyły mi od zawsze i zapewne nawet nie przewidywałem, że kiedyś połączenie ich z pracą przerodzi się w prawdziwe spełnienie.

Bo cóż trzeba więcej, kiedy pasje są realizowane, a praca przynosi prawdziwą satysfakcję.

Możliwość opowiedzenia Waszej historii moimi słowami, wspólnego spędzenia tego wyjątkowego czasu, oraz zaufanie jakim mnie obdarzacie - to czynniki najbardziej motywujące i zobowiązujące zarazem.

Naturalne chwile i zachowania lub starannie wyreżyserowane sceny.

Światło słońca, odbicia i refleksy lub epickie, kreatywnie dopełniające scenę oświetlenie.

Pełna improwizacja lub scenariusz, miejsca ulubione, naturalne lub specjalnie dedykowane.

Plener w ogrodzie obok lub na drugim krańcu świata. Ślubne uniesienia, ulotne chwile, blask w oczach, momenty wzruszeń.

Ograniczyć nas może jedynie fantazja...

Logo_circle_BIG_1000px_v6_300px.png

.....

W mojej pracy najważniejszym czynnikiem dla mnie jest Wasze zadowolenie. Kiedy rozmawiamy o Waszych planach i potrzebach, słucham uważnie, zapamiętuję, podpowiadam jakie są możliwości - wspólnie więc tworzymy plany i scenariusze.

Ważny jest dla mnie optymizm i dobry humor, staram się więc, aby wszystko było dla nas dobrą zabawą na każdym etapie naszej współpracy.

Przy naszym pierwszym kontakcie - pierwszej rozmowie, zawsze proponuję wspólne spotkanie - uważam, że nic nie zastąpi lepiej bezpośredniego spotkania dla budowania wzajemnych relacji i poznania siebie wzajemnie. Oczywiście, jeśli nie jest to możliwe ze względu na zbyt dużą odległość, bądź inne okoliczności, video rozmowa na WhatsAppie czy Skype jest również bardzo dobrym rozwiązaniem.

Podczas realizacji fotoreportażu staram się, aby moja praca jak najmniej ingerowała w odbywające się wydarzenia - staram się być jak najmniej widoczny i nie rozpraszać uwagi uczestników uroczystości. Jednak zawsze jestem obecny w każdej ważnej czy ciekawej sytuacji - aby móc zarejestrować każdy istotny moment, tworząc niezapomniane obrazy Waszej historii.

Każde zlecenie, którego się podejmuję jest inne - bo inna jest para, inni ludzie, miejsca, pogoda i okoliczności. Dlatego staram się maksymalnie wykorzystać czas i światło, aby każda tworzona przeze mnie opowieść była indywidualna, oryginalna, niesztampowa i okraszona sporą nutą kreatywności. Sprzyja temu moje zamiłowanie do sztuki - jestem członkiem ZPAF (Związku Polskich Artystów Fotografików), miejsca, które ogromnie poszerzyło moją wiedzę i doświadczenie w fotografii.

Tomasz Budzyński Fotosceny z parą młodą
Tomasz Budzyński Fotosceny z parą młodą
Tomasz Budzyński Fotosceny z parą młodą
Tomasz Budzyński Fotosceny z parą młodą
Tomasz Budzyński Fotosceny z parą młodą
Tomasz Budzyński Fotosceny z parą młodą
Tomasz Budzyński Fotosceny z parą młodą
Tomasz Budzyński Fotosceny z parą młodą
Tomasz Budzyński Fotosceny z parą młodą
Badge hm_seal_licc_300_TB1.png
Badge - Fotosceny Tomasz Budzyński TIFA Gold Winner Tokyo International Foto Awards
Wesele z Klasa 08.2021-07.2022  (35993).jpg
Wesele z Klasa 09.2019-09.2020 (35993).jpg